Praktické zkušenosti s Handy Cure

Přečtěte si zkušenosti od našich zákazníků biolampy Handy Cure.

Dobrý den. Vloni v říjnu jsme si od Vás koupily výrobek Handy Cure. Jsme s ním velice spokojeni. Používáme ho střídavě všichni. Díky tomuto výrobku mohu chodit do schodů bez větších potíží a protože jsem pravačka a bolel mě loket, že jsem nemohla pomalu ani psát, tak nyní dělám úplně vše a bez problémů. Jsme rádi, že jsme si od Vás výrobek koupily.

Z. Nádvorníková
Léčba bolesti kloubů

Dobrý den, před rokem jsme zakoupili přístroj Handy Cure a můžu říci, že jsem s ním velmi spokojena. Používám ho hlavně na léčení zápěstí které mi po operaci občas bolí a též jsem ho jedenkrát potřebovala na bolest bederní páteře. Po předepsané době léčení bolest zmizela. Velká spokojenost s přístrojem Handy Cure.

Božena Paurová
Léčba zápěstí po operaci a bolesti bederní páteře

Dobrý den. Co se týče kloubních problémů, nemůžeme si Handy Cure vynachválit.

Jan Kubíček
Kloubní problémy

Moje půlroční zkušenosti s Handy Cure: Používám ho především na ošetření kyčelního kloubu. Před použitím Handy Cure jsem trpěl bolestmi kloubu dlouhodobě s krátkými přestávkami bez bolesti. Jakákoliv fyzická námaha byla utrpením a následně jsem nemohl ani chodit. Po cca  dvouměsíčním používání Handy Cure se situace začala měnit. Období bolesti se začalo zkracovat.  Dnes po fyzické námaze odezní bolest za 1 – 2 dny a často se bolest ani nedostaví. Handy Cure používám většinou 1× denně na intenzitu 5 Hz, při bolesti 2× denně. Další použití je při bolesti od úderu do svalu. Mně se osvědčilo i použití při bolestivé křeči nohou. Křeč při nasvícení 50 Hz prakticky okamžitě přestane. Stejnou intenzitu a cca 1 min. délku programu používám na mykózu na prstech nohou a to i na nehtech. Rovněž podstatné zlepšení. S přístrojem jsem maximálně spokojen

František Zeman
, 70 let
Ošetření kyčelního kloubu, mykózy, křeči

Dobrý den, jak jsem Vám slíbila, tak s odstupem času Vám dávám informaci o přístroji „Handy Cure“. Na moje dlouhotrvající problémy to ještě nemá moc velký efekt, ale doufám, že se s postupem času alespoň nějaký, byť i malý, dostaví. Mám nové problémy s ramenem a s kolenem, tak jsem tento přístroj použila i na tyto neduhy a opravdu to má cosi do sebe. Myslím si, že je to opravdu přístroj, který by neměl chybět v dnešní době v žádné domácnosti, protože všude se zdravotní potíže vyskytují a čím dříve se začne s jejich potlačováním a léčením, tím  větší bude mít léčba tímto přístrojem efekt. Moc Vám tedy děkuji za Vaši vstřícnost a prokázané dobrodiní. K mému případu jste přistoupili velice profesionálně za což jsem Vám moc vděčná. Srdečné díky a stále více spokojených zákazníků, potencionálních pacientů.

Hana Šifferová
Potlačování a léčení zdravotních potíží

73letá žena s bolavým levým ramenem. Ultrazvuk ramene prokázal bursitidu (zánět) a tekutinu v okolí šlach bicepsu. Bolest byla v noci horší. Omezený rozsah pohybu. Léčba pomocí produktu Medical Quant byla zahájena denně po 6 dní s pozorovaným zlepšením stupněm bolesti. Na konci byla prakticky bez bolesti během dne a s redukovanou bolestí během noci a s větším rozsahem pohybu ramenního kloubu.

Medical Quant
Případové studie léčby pohybového aparátu pomocí produktů Medical Quant

Při nataženém zadním stehenním svalu jsem měl diagnózu léčby na 4-6 týdnů. Díky používání Handy Cure jsem zkrátil dobu léčby na 10 dní.

Filip
, 36 let
Natažený stehenní sval - zkrácení léčby

Jsem moc spokojený, bolest při zánětu šlach na ruce polevila již po několika použití.

Jan
, 67 let
Zánět šlach

Trpěla jsem bolestmi kvůli artróze kolene a po používání Handy Cure se cítím daleko lépe, bolest výrazně ustoupila.

Ivana
, 63 let
Artróza kolene

Handy Cure se mně osvědčil na tenisový loket, používám jej po každém tréninku a zápase a problémy již nepociťuji.

Daniel
, 19 let
Tenisový loket – prevence
Menu