Otázky a odpovědi

Při jakých potížích může Handy Cure pomáhat?

Handy Cure je zdravotní prostředek pro léčbu pohybového aparátu. Jde zejména o léčbu poškození kloubů jako je artróza a artritida, akutní a chronické bolesti zad, záněty šlach, léčba po úrazech, migrény

Na jakém principu Handy Cure pracuje?

Handy Cure obsahuje 4 klinicky ověřené metody léčby v jednom zařízení: infračervené světlo, červené světlo, magnetické pole a  pulzní laser, který je hlavní léčebnou složkou. Laser proniká hlouběji do tkáně a díky tomu je handy Cure velmi účinný při léčbě kloubů, šlach a svalů.

Jak se přístroj používá, není obsluha složitá?

Používání  Handy Curu je velmi jednoduché, po zmáčknutí tlačítka Start se tlačítkem Mode vybere jeden ze tří režimů léčby a znovu zmáčkne tlačítko Start a Handy Cure se přiloží na ošetřené místo.

Kolikrát denně se provádí ošetření a jak dlouho trvá?

Ošetření trvá 5 minut, po jeho ukončení se Handy Cure sám vypne. Toto ošetření se provádí zpravidla 2-4x denně.

Jak se Handy Cure nabíjí?

Handy Cure je napájen pomocí Li-on akumulátoru, princip je stejný jako u mobilního telefonu. Pokud je akumulátor vybitý, rozsvítí se červená kontrolka, zařízení se zapojí pomocí adaptéru do sítě. Jakmile je Handy Cure nabitý, tak se rozsvítí zelená kontrolka.

A co v případě, že léčba nebude úspěšná?

Pro takové případy poskytujeme 30 denní garanci na vrácení peněz.

Jaké jsou výhody používání Handy Curu při léčbě onemocnění pohybové aparátu?

Bezléková neinvazivní metoda, bezbolestná, jednoduchá obsluha, možnost kombinace s dalšími druhy léčby, žádné vedlejší účinky, velmi vysoká kvalita výrobku, dlouhá životnost. Handy Cure zkrátí dobu léčby, uleví od bolesti a ušetří peníze za léky.

Garance na vrácení peněz 30 dní. Záruka 36 měsíců.

Paurová Božena

Dobrý den. Před rokem jsme zakoupili přístroj Handy Cure a můžu říci, že jsem s ním velmi spokojena. Používám ho hlavně na léčení zápěstí, které mě po operaci občas bolí a též jsem ho jedenkrát potřebovala na bolest bederní páteře. Po předepsané době léčení bolest zmizela. Velká spokojenost s přístrojem Handy Cure.

Medical Quant

Tyto případové studie znázorňují léčbu různých onemocnění pohybové soustavy pomocí produktů firmy Medical Quant:

PŘÍPAD 1
73letá žena s bolavým levým ramenem. Ultrazvuk ramene prokázal bursitidu (zánět) a tekutinu v okolí šlach bicepsu. Bolest byla v noci horší. Omezený rozsah pohybu. Léčba pomocí produktu Medical Quant byla zahájena denně po 6 dní s pozorovaným zlepšením stupněm bolesti. Na konci byla prakticky bez bolesti během dne a s redukovanou bolestí během noci a s větším rozsahem pohybu ramenního kloubu.

p. David 47 let

Měl jsem dlouhodobé potíže s Achilovou šlachou, dokonce jsem chtěl přestat s tenisem a nohejbalem, ale po 1 týdnu používaní Handy Cure problem nemám. Procedury provádím nyní při pociťování bolesti po sportu a bolest už mně neomezuje.

p. Marta Ž. 56 let

Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.

Jméno a příjmení (povinné)
Ulice, č.p. (povinné)
Město (povinné)
PSČ (povinné)
E-mail
Telefon (povinné)

V den doručení přepravce odešle sms zprávu o příchozím balíčku
Poznámky
Kde jste se o nás dozvěděli?
Počet kusů (povinné)


Cena včetně DPH (21%): 6.999 Kč / ks
Nově 30 dní garance na vrácení peněz!
Záruka 36 měsíců.
Doprava
DPD Kurýr – 0 Kč
Zasíláme přepravcem DPD na dobírku s doručením v následujících pracovních dnech