PŘÍPAD 2
42letá žena s pravou laterální epikondylitidou (zánět šlachových úponů svalů), bolest se rozšiřuje až do oblasti předloktí. Byla poučena o používání popruhu na tenisový loket, masírování extenzorů a protahování bříšek svalů. Také byla požádána, aby použila protizánětlivou mast. Po extrémních bolestech hlásila po prvních čtyřech ošetřeních s produktem Medical Quant zlepšení a po 7 byla na 90%-95% bez bolesti

PŘÍPAD 3
73letá žena se silnou bolestí v levém lýtku a dlouho trvajícími křečemi v posteli. Byla velmi citlivá na hlavu lýtkového svalu a dobře reagovala na 4 ošetření pomocí produktu Medical Quant.

PŘÍPAD 4
63letá diabetička s těžkou degenerativní nemocí pravého kolena čekající na operaci kolena. Během čekání na přijetí do nemocnice dostávala denní léčbu s Handy Cure po 7-10 dní. Po operaci používala na rehabilitaci rotoped a natáhla si sval, vyléčeno pomocí produktu Medical Quant po 5ti použitích.

PŘÍPAD 5
35letý muž, který utrpěl zlomeninu pažní kosti při sportovní činnosti. Nejdříve byl léčen konzervativně, po 6 týdnech si stěžoval na bolest kolem nadloketní a loketní jamky. Poté, co u něj vyšetřili osteoporózu, začal terapii s produktem Medical Quant a cvičením k získání síly kolem ramene a lokte. Dobře se zotavil po 14ti dnech léčby, o 1 týden později žádal další lěčbu, po které došlo k významnému zlepšení.

PŘÍPAD 6
32letý muž si vykloubil pravé koleno přes horní okraj češky. Stěžoval si na bolesti a slabosti při natahování kolene. Po třech léčbách s produktem Medical Quant bolest a slabost ustoupily.

PŘÍPAD 7
57leté ženě spadla velká plechovka konzervovaného ovoce na pravou nohu. Hřbet nohy byl oteklý a bolestivý. Po čtyřech léčbách s produktem Medical Quant byla schopná chodit pohodlně s menší bolestí na prstech a kotníku.

PŘÍPAD 8
Věk 34 - k zranění došlo při hraní basketbalu. Achillova šlacha byla oteklá a intenzivně bolela při palpaci. Pacient chodil s mírnou bolestí. Léčba se skládala ze tří 10-minutových sezení s produktem Medical Quant. Do týdne v kombinaci s nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID) mohl pacient volně chodit.

PŘÍPAD 9
Věk 78 - Tento pacient měl oboustranný zánět Achillovy šlachy a bilaterální plantární fasciitidu ( zánět podkožní tkáně) po několik týdnů se zvyšující se intenzitou. Bolesti nepomohl paracetamol. Léčba se skládala ze 6ti sezení pomocí produktu Medical Quant kombinované s nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID). Každé sezení obsahovalo 10 minut při 50Hz pro každou Achillovu šlachu a každou plantární fasciitidu. Léčby proběhly během 2 týdnů. Na konci byl muž bez bolesti.

PŘÍPAD 10
Věk 28 - Zranění se vyskytlo v práci při kopání a prohazování těžké hlíny, lopata uvízla pod kamenem a pacient působil nepřiměřenou silou, když se snažil zvednout kámen, který se nepohnul ani o kousek. Tento pacient je velmi svalnatý a cvičí pravidelně, včetně posilování. Šlacha bicepsu byla bolestivá a byla tam omezená abdukce na 60 stupňů a velmi omezená rotace a ohnutí vpřed. Ultrazvuk ukázal zánět šlachy bicepsu a natržení. Léčba zahrnovala 4 sezení pomocí produktu Medical Quant (10 min při 50Hz) s předpisem na nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID) a ledové sáčky. Na konci byl pacient bez bolesti a bez omezení pohybu.

PŘÍPAD 11
Věk 43 - Tento elektrikář trpěl laterální epikondylitidou (bolestivé postižení epikondylu, resp. svalových úponů) po několik měsíců se zvýšující se intenzitou nejen při používání jeho předloktí, ale i v klidu, dokonce i v noci. Léčba složená z 6ti sezení pomocí produktu Medical Quant (10 min při 50Hz) za 3 týdny kombinovaná se třemi myoterapiemi a nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID). Po třech týdnech byl pacient bez bolesti.

PŘÍPAD 12
Věk 72 – Tato důchodkyně trpěla bolestí levého kyčelního kloubu, která jí znemožnila chodit na dlouhé procházky a bránila jí spát na levém boku. Bolestné bylo i vstávání ze židle nebo pohovky. Ultrazvuk prokázal bursitidu (zánět). Léčba obsahovala 8 ošetření pomocí produktu Medical Quant (5 minut proměnlivá frekvence a 5 minut 50 Hz) během tří týdnů. Na konci byl pacient bez bolesti a mohl si znovu vychutnat procházky.

PŘÍPAD 13
Věk 84 - Tento pacient utrpěl před několika lety zlomeninu kostrče a pořád cítil velkou bolest. Nemohl sedět rovně a dlouho, což mu znemožňovalo cestovat déle autem. Nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID) a akupunktura neměly žádný účinek. Léčba se skládala z 12ti ošetření pomocí produktu Medical Quant (10 min při 5 Hz) během 4 týdnů. Po 6ti ošetřeních mohl pacient sedět rovně, i když s nepohodlím. Po 12ti ošetřeních byl bez bolesti a mohl cestovat bez omezení.

Garance na vrácení peněz 30 dní. Záruka 36 měsíců.

Paurová Božena

Dobrý den. Před rokem jsme zakoupili přístroj Handy Cure a můžu říci, že jsem s ním velmi spokojena. Používám ho hlavně na léčení zápěstí, které mě po operaci občas bolí a též jsem ho jedenkrát potřebovala na bolest bederní páteře. Po předepsané době léčení bolest zmizela. Velká spokojenost s přístrojem Handy Cure.

Medical Quant

Tyto případové studie znázorňují léčbu různých onemocnění pohybové soustavy pomocí produktů firmy Medical Quant:

PŘÍPAD 1
73letá žena s bolavým levým ramenem. Ultrazvuk ramene prokázal bursitidu (zánět) a tekutinu v okolí šlach bicepsu. Bolest byla v noci horší. Omezený rozsah pohybu. Léčba pomocí produktu Medical Quant byla zahájena denně po 6 dní s pozorovaným zlepšením stupněm bolesti. Na konci byla prakticky bez bolesti během dne a s redukovanou bolestí během noci a s větším rozsahem pohybu ramenního kloubu.

p. David 47 let

Měl jsem dlouhodobé potíže s Achilovou šlachou, dokonce jsem chtěl přestat s tenisem a nohejbalem, ale po 1 týdnu používaní Handy Cure problem nemám. Procedury provádím nyní při pociťování bolesti po sportu a bolest už mně neomezuje.

p. Marta Ž. 56 let

Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.

Jméno a příjmení (povinné)
Ulice, č.p. (povinné)
Město (povinné)
PSČ (povinné)
E-mail
Telefon (povinné)

V den doručení přepravce odešle sms zprávu o příchozím balíčku
Poznámky
Kde jste se o nás dozvěděli?
Počet kusů (povinné)


Cena včetně DPH (21%): 6.999 Kč / ks
Nově 30 dní garance na vrácení peněz!
Záruka 36 měsíců.
Doprava
DPD Kurýr – 0 Kč
Zasíláme přepravcem DPD na dobírku s doručením v následujících pracovních dnech